חדש – סדרת אפקטיב קר – קרמי גוף מועשרים בשמנים מהטבע – ד"ר פישר – DR Fischer

העור הינו האיבר הגדול ביותר בגוף, המכסה כמעט את כל שטחו ולכן, מאוד חשוב לשמור עליו ולטפחו. בדומה לעור פנים, מאזן הלחות בגוף מושפע משינויי הגיל והתבגרות העור, חשיפה לקרני UV, שינויי מזג אוויר, גנטיקה וגם מהרגלי תזונה. כל הגורמים הללו משפיעים רבות על העור שנוטה להתייבש ומאבד מגמישותו ומחיוניותו.. 

ד"ר פישר מרחיבה את הסדרה המצליחה לטיפול ומניעת יובש עור EFFECTIVE CARE ומשיקה בימים אלו את סדרת קרמי גוף מועשרים בשמנים מהטבע, פורמולות ייחודיות בעלות פעילות משולשת (Triple Active): 1. לחות אופטימאלית. 2. הזנה מוגברת 3. מניעת יובש.

הסדרה מונה ארבעה תכשירים אשר נבדקו במעבדה חיצונית באירופה ונמצאו מעשירים את העור בלחות אפקטיבית ל-72 שעות. התכשירים מכילים שמנים המופקים מקוקוס, אבוקדו, ארגן וכותנה, הידועים כבעלי חומצות שומן חיוניות לעור. בנוסף, תכשירי הסדרה היפואלרגניים, אינם מכילים פראבנים ומועשרים בקומפלקס מרכיבי לחות, ויטמינים ונוגדי חמצון ללחות אפקטיבית ולמניעת יובש.

סדרת אפקטיב קר קרמי גוף מועשרים בשמנים מהטבע כוללת 4 קרמי גוף בהתאם לסוג העור:

קרם גוף מועשר בשמן קוקוס לעור רגיל-יבש:

מדובר בקרם גוף בעל נוסחה ייחודית המשלבת ביעילות את תכונותיו הייחודיות של שמן הקוקוס, העשיר במינרלים ואנטי-אוקסידנטים להענקת לחות והזנה, לסיוע בשמירה על מאזן הלחות בעור ובהגנה על העור מפני נזקי סביבה.

תכולה:450 מ"ל, מחיר: 24.90 ₪.

קרם גוף מועשר בשמן אבוקדו לעור יבש במיוחד:

הקרם בעל נוסחה ייחודית המשלבת ביעילות את הייחודיות של שמן האבוקדו העשיר בחומצות שומן (אומגה 9 ואומגה 6) הידועות כבעלות השפעה שיקומית על העור.

תכולה:450 מ"ל, מחיר: 24.90 ₪.

קרם גוף מועשר בשמן ארגן לעור יבש במיוחד:

הקרם בעל נוסחה ייחודית המשלבת ביעילות את תכונותיו הייחודיות של שמן הארגן, העשיר בחומצות שומן ואנטי-אוקסידנטים להענקת לחות והזנה ולסיוע בשיקום עור יבש.

תכולה:450 מ"ל, מחיר: 24.90 ₪.

קרם גוף מועשר בשמן כותנה לעור יבש ומגורה:

הקרם בעל נוסחה ייחודית המשלבת ביעילות את תכונותיו הייחודיות של שמן הכותנה, העשיר באנטי-אוקסידנטים ובחומצות שומן, וכן אלאנטואין ותמצית הממליס להרגעת עור יבש, מגורה ואדמומי.

תכולה:450 מ"ל, מחיר: 24.90 ₪.

אהבנו במיוחד את הניחוחות של קרם גוף בניחוח קוקוס וקרם גוף בניחוח כותנה ואת העובדה שכל 4 קרמי הגוף מותירים את העור רך, ריחני ונעים למגע.

את קרמי הגוף החדשים של ד"ר פישר ניתן להשיג ברשתות הפארם והשיווק השונות.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.