ניצול תמימים ונכים בחברת אגד – אגודה שתופית לתחבורה בישראל

אגד היקרים,

אז חברים כבר אין באגד מזמן ולא יהיו, אך למסע ההתשה אתם מורגלים היטב.

זה לא משנה אם מדובר בתלמידת תיכון יב' או באדם נכה, את הפקידים איתן ועוד אחד שלא רצה להזדהות מרב קו כפר-סבא זה לא מעניין. מבחינתם תיסעו שעתיים וחצי הלוך ושוב, תחליפו 5 אוטובוסים בכל כיוון יום אחר יום. גם את מנהל רב קו יוחאי העובד עד 14:00 בצהריים ויש לו חיים דבש  זה ממש לא מעניין.

זה לא משנה שנהג אגד לא קיבל עדכון עבור מחירים של חודשי חופשי וחייב תלמידת תיכון יב' בשוגג ב-  100₪ יותר.

את מי זה מעניין שאין לכם אפשרות מערכתית לזכות דרך הכרטיס הרב קו טלפונית או לשלוח שק הביתה. אנחנו חיים לא במאה ה-17! בעידן של טכנולוגיה מתקדמת רצוי שתשתדרגו!!!

הדרך היחידה שלכם לתקן טעות של נהגכם הינה לגשת פיזית לעמדת רב קו שהמרחק שלכם ממנה הינו שעתיים וחצי נסיעה. את מי זה מעניין?

למי אכפת מתלמידת תיכון, בטח לא לפקיד שלא רצה להזדהות אמש ברב קו כפר-סבא שלא יודע לעשות החזר. הוא יודע רק לחייב. לדבריו שתשלם עוד 250 ₪ ואז שתגיע ביום אחר לקבל החזר. מבחינתו שתגיע עד 14 שמר יוחאי הנכבד או עד 15 שמר איתן הנכבד נמצאים או ב- 7 בבוקר כאשר יום לימודים שלה מתחיל ב- 8 בבוקר בנתניה. לא צריך ללמוד, לא חשוב זמנה. מה שחשוב שתגיע רק כשפקיד איתן נמצא. אז כן הגיעה יום קודם וכן היה הפקיד איתן שסירב לעשות החזר בטענה שעבר חצי חודש. לא משנה שדיברנו עם יוחאי המנהל בטלפון בתחילת החודש, לא משנה שאימה כתבה מכתב למשרד התחבורה בתחילת החודש, שגם במשרד זה הבירוקרטיה חסרת כל גבול. לא אכפת להם שמדובר בתלמידת תיכון יב' הלומדת כל יום עד 16:15 ומה לעשות לאחר מכן יש לה המון התחייבויות ומה לעשות לא היה באפשרותה להגיע כלל, שכן לא מדובר ב-5 דקות נסיעה, אלה בשעתיים-שעתיים וחצי.

אין לפקידים אלה מנהלים, אין לאגד הנהלה, שתבזבז עוד שעתיים וחצי מהחיים שלה ושתגיע מתי שנוח לאותו הפקיד! באגד יודעים רק לנצל את תמימותם של ילדים, נכים שלדברי יוחאי המנהל הטיפול בהם זהה וחסרי יכולת.

בזיון!!!

את ה- 100 ₪ היא כנראה כבר לא תראה…

ראו הוזהרתם! מחר זה יכול לקרוא לילד שלכם!!!!

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.