מגהצי קיטור של המותג BRAUN – מגהצים ביתיים לגיהוץ מקצועי

כל מי שעובד בעבודה ניהולית חייב בקוד ליבוש מחויט. כך למשל בעלי מגהץ לעצמו בכל בוקר חולצה ומכנסיים.

עבור רובנו מלאכת הגיהוץ היא מטלה משמימה ומעייפת, אך לא כך אם יש בידכם מגהץ קיטור איכותי שיהפוך אותה לחוויה קלה, פשוטה וידידותית.

משני סוגי המגהצים הנפוצים הם מגהץ אדים ומגהץ קיטור. צרכן העושה שימוש נרחב במגהץ, מומלץ לו להשתמש במגהץ קיטור.

מגהצי קיטור מקצרים באופן משמעותי את הזמן הדרוש למלאכה.

בנוסף, אדי קיטור החודרים לתוך סיבי הבגד מספקים תוצאה יסודית ואיכותית כשמגהצים אריגים עבים וגסים כג'ינס, כותנה עבה וכו' וכן בגיהוץ פריטים גדולים כמפות שולחן, סדינים וכו'.

חברת ברימאג המתמחה ביבוא ושיווק מוצרי חשמל לבית, משיקה בימים אלו שלושה מגהצי קיטור איכותיים המיועדים לשימוש בייתי של חברת BRAUN.

בשלושת הדגמים מורכב ציפוי מיוחד ELOXAL 3D בצורה ייחודית.

ציפוי זה עמיד וחזק פי 2 מפלדה ומבטיח אפשרות גיהוץ חלקה וקלה, של 360 מעלות, כולל גיהוץ נוח של כיסים, כפתורים וקמטים עיקשים. לחץ הקיטור הינו גבוה (6 BARׂ) להבטחת תוצאות מקצועיות ועוצמתו אף היא גבוהה – 120 גרם לחץ לדקה וירית הקיטור הינה 340 גרם לדקה. נפח מיכל המים הינו 1.4 ליטר וניתן להשתמש במי ברז המוכנסים למגהץ באמצעות פתח רחב למילוי מיכל המים. בשלושת הדגמים יש כפתור בטיחותי לכיבוי אוטומטי.

בחלק מהדגמים (IS5042 ו-IS5043) קיימת תכנית I CONTROL לוויסות אוטומטי של חום תחתית המגהץ לפי סוג הבד, זאת בנוסף למערכת נעילה של גוף המגהץ הנמצאת בדגם IS5043 ומגבירה את בטיחות השימוש במכשיר.

לסיכום: לאחר שניסיתי מגהץ קיטור החדש מדגם IS5022 חייבת לציין שמאוד התרשמתי הן מהקלילות הגיהוץ והן מהתוצאה יסודית ואיכותית (כאילו יצא ממכבסה). הוא קל משקל ומגיע לכל פינה.

תשפטו בעצמכם:

בהחלט המגהץ הכי טוב שניתן לבקש!

מחירים מומלצים לצרכן:

מגהץ קיטור החל מ-1,190 ₪  ועד 1,490 ₪.

  • אחריות לשנתיים.

את מגהצי הקיטור של BRAUN ניתן להשיג בחנויות החשמל המובחרות וברשתות המובילות.

לאתר של ברימאג לחצו כאן 

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.