חדש – סרום בוסטר לשיפור תפקוד ומראה העור Skin Booster The Serum Collection – קרליין

קרליין משיקה בימים אלו את סדרת Skin Booster The Serum Collection-סדרת סרום בוסטר לשיפור תפקודומראה העור.

הסדרה מיועדת לשימוש יום-יומי ולכל סוגי העור.

PARABEN FREE * PRESERVATIVE FREE * SILICONE FREE * SLS FREE

סדרת הבוסטרים של קרליין מאפשרת לכל אישה למקד את שגרת הטיפוח שלה בטיפול בדאגות הייחודיות של עורה, מבלי לוותר על מוצרי הטיפוח והאיפור הרגילים שלה.

שגרת הטיפוח המודרנית משלבת בין מספר מרכיבים בסיסיים לטיפוח העור בכל גיל, סביבה ומצב עור.

הסדרה כוללת:

 • פרו ויטמין C – להחלקת והבהרת גוון העור והענקת אחידות לגוון העור- מבהיר גוון עור ומחזק את ההגנה מפני נזקי קרינה וסביבה.
 • פרו-רטינול – לשיפור תפקוד ומראה העור- מסייע ביצירת סיבי קולגן למיצוק העור ומשפר את מאזן הלחות הטבעי למניעת תופעות יובש וקמטוטים.
 • חומצה היאלורונית – לשיפור מיידי של מצב הלחות בעור- מעניק לחות זמינה לעור ומעשיר כל מוצר טיפוח או איפור אישיים בלחות חיונית.
 • פרו קולגן – לשיפור המוצקות ועידון עומק קמטים – מסייע במניעת היווצרות קמטוטים וקמטים  משפר את רמת הלחות הטבעית ומעניק גמישות ורכות לעור.

סדרת Skin Booster כוללת את המוצרים הבאים:

פרו-ויטמין C בריכוז 7% – 7% PROVitamin C 

מדובר בסרום בוסטר מרוכז לטיפוח ממוקד של עור הסובל מכתמים, גוון לא אחיד, מראה עייף וחסר חיוניות. מכיל ריכוז נקי של פרו-ויטמין C עמיד.

שימוש רצוף בבוסטר פרו-ויטמין C מסייע בעיכוב משמעותי של תהליכי אובדן הגמישות והידלדלות העור המואצים עם העלייה בגיל, מבהיר את גוון העור ומחזק את ההגנה מפני נזקי קרינה וסביבה.

תועלות:

–          מעניק מעטפת רחבה של הגנה נוגדת חמצון.

–          מסייע בהחלקת קמטים שנוצרים מיובש או מהשפעת קרינה.

–          מסייע בהבהרת העור ומעניק אחידות לגוון העור. 

–          נספג בעור במהירות ואינו יוצר תגובת רגישות .

–          שומר על יציבות המרכיבים, ניתן להשתמש בו לאורך זמן ללא חשש להתחמצנות.

–          לשימוש בוקר/ערב

מחיר: 69.90 ₪, לתכולת: 30 מ"ל.

פרו-רטינול בטכנולוגית קפסולציה בריכוז 2%-CAPSULATED PRO-RETINOL  2%

מדובר בסרום בוסטר מרוכז לטיפוח ממוקד של עור הסובל מחספוס, קמטים וקמטוטים, מראה עייף וחסר לחות. מכיל פרו-רטינול עמיד בטכנולוגיית קפסולציה. מסייע בצמצום עומק הקמטים, מסייע בייצור הקולגן ובהחלקת מרקם העור. בנוסף, מכיל מרכיבי לחות והרגעה הכוללים אלנטואין, ויטמין B3 ופרו- ויטמיןB5, שמן היפופיאה וחומצה היאלורונית.

שימוש קבוע בבוסטר פרו-רטינול בערב בלבד מעדן, מחליק ומרכך את פני העור; מסייע ביצירת סיבי קולגן למיצוק העור ומשפר את מאזן הלחות הטבעי למניעת תופעות יובש וקמטוטים.  יש להשתמש בקרם הגנה בבוקר.

תועלות:

 • מעניק מעטפת רחבה של הגנה נוגדת חמצון .
 • נספג בעור במהירות ואינו יוצר תגובת רגישות .
 • שומר על יציבות המרכיבים, ניתן להשתמש בו לאורך זמן ללא חשש  להתחמצנות.
 • לשימוש בערב בלבד.

מחיר: 69.90 ₪, לתכולת: 30 מ"ל.

פרו-קולגן בריכוז 11.5%-Pro-Collagen 11.5%

מדובר בסרום בוסטר מרוכז לטיפוח ממוקד של עור הסובל מקמטים וקמטוטים, רפיון, חוסר גמישות, מראה עייף, חסר לחות וחיוניות. מכיל קומפלקס פפטידים המסייע בשיפור ושמירה על איכותם וחוזקם של הסיבים האלסטיים בעור (קולגן ואלסטין). מעשיר בלחות ומסייע במיצוק תווי הפנים וקו הלסת.

שימוש קבוע בבוסטר פרו-קולגן מסייע בעיכוב תהליכי אובדן הגמישות והידלדלות העור המואצים עם הגיל; מסייע במניעת היווצרות קמטוטים וקמטים. מסייע בשיפור רמת הלחות ומסייע בהענקת גמישות ורכות לעור.

תועלות:

 • קומפלקס משולב של 3 סוגי פפטידים מספק לעור מרכיבים עוצמתיים המסייעים בחיזוק מבנה העור
 • נספג בעור במהירות ואינו יוצר תגובת רגישות
 • שומר על יציבות המרכיבים, ניתן להשתמש בו לאורך זמן ללא חשש להתחמצנות.
 • לשימוש בוקר/ערב.

מחיר: 69.90 ₪, לתכולת: 30 מ"ל.

Hyaluronic Acid 2%-קומפלקס חומצות היאלורוניות בריכוז 2%

מדובר בסרום בוסטר מרוכז לטיפוח ממוקד של עור הסובל מסימני גיל ונזקי סביבה. מכיל שילוב של  3חומצות היאלורוניות במשקלים מולקולריים שונים המעניקות לעור מעטפת לחות, חיזוק ההגנה וסיוע בתיקון נזקי גיל וסביבה אופטימליים.

שימוש קבוע בבוסטר חומצות היאלורוניות מסייע בעיכוב באופן משמעותי את תהליכי אובדן הלחות הטבעיים; מעניק לחות זמינה ומעשיר כל מוצר טיפוח או איפור בלחות חיונית. 

תועלות:

–          חומצות היאלורוניות במשקל מולקולרי שונה בונות מעטפת רחבה של לחות והגנה לטווח ארוך על העור, מסייעות במניעת בריחת לחות ונזקי יובש 

–          הריכוז הגבוה במיוחד מספק לחות לכל שכבות העור

–          יוצר מעטפת חיצונית המונעת אובדן לחות טבעית; ובכך מסייע בהפחתת קמטוטי יובש ובעיכוב היווצרות קמטים

–          מסייע בחיזוק מערכת ההגנה הטבעית למניעת גירויים, אדמומיות ויובש 

–          נספג בעור במהירות ואינו יוצר תגובת רגישות

–          מסייע במניעת נזקי גיל מוקדמים, מעניק לעור תחושת רכות וגמישות.

אופן השימוש המומלץ לכל בוסטר :

בעזרת הטפטפת מוסיפים 3-2 טיפות לכל קרם פנים, סרום או מסכה ומערבבים בכף היד. ניתן להוסיף גם לפריימר או למייק-אפ נוזלי. ניתן לשלב כמה בוסטרים במקביל בהתאם למצב העור או להניח ישירות על עור נקי. מומלץ

לשימוש בבוקר ובערב, או לפי הצורך.

מחיר: 69.90 ₪, לתכולת: 30 מ"ל.

בתקופות שונות בחיינו, כל אחת מאיתנו מתמודדת עם מצב עור המאותת על צורך ייחודי.  לעיתים הבעיה ממוקדת בדאגה אחת דוגמת יובש מוגבר, ולעיתים היא משלבת מספר דאגות דוגמת פיגמנטציה, יובש ורפיון.

העיקרון עליו מבוססת סדרת הבוסטרים הוא הנגשת המרכיבים החיוניים לטיפוח ושמירה על עור בריא עם סרום פעיל בריכוז גבוה שיוצר שינוי נראה לעין. כל אחת יכולה לבחור את הסרום המותאם אישית לדאגת העור שלה, או לשלב בין מספר סרומים כדי ליצור שיפור כללי ומתמשך.

היתרון בשילוב סרום בוסטר טמון בעובדה שהריכוז הגבוה מספק לעור פתרון מיידי; הבוסטר מעצים את פעולתו של כל מוצר טיפוח/איפור: קרם יום/לילה, מסכה, פריימר ומייק-אפ. 

לסרומים ניחוח נעים של צמחי מרפא. אהבתי שכשפותחים בקבוק נשלף כפתור בפקק למשאבה שמחוברת לטפטפת, כך ניתן לשלוט על הכמות החומר היוצא והבקוקים סטריליים, כך שאין דאגה לחמצון של החומר.

ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם המובחרות ובאתר קרליין.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.