חדש – ד"ר פישר – אלכו-ג'ל בייבי TO-GO – הערכה המושלמת להורים ולפעוטות בכל יציאה מהבית

התפשטות מחלות מדבקות בקרב תינוקות ופעוטות המשתמשים בחיתולים

גדולה יותר מאשר אצל ילדים בוגרים. לכן, ישנה חשיבות רבה לשמירה על ההיגיינה בקרב המטפלים בתינוקות ולשמירה על תנאי תברואה נאותים למניעה והפחתת סיכויי ההידבקות בחיידקים ומחלות.

כעת מרחיבה ד"ר פישר את סדרת אלכו-ג'ל לשמירה על היגיינת הידיים לניקוי מהיר ויעיל ללא צורך במים וסבון ומשיקה לראשונה את אלכו-ג'ל בייבי TO-GO.

מדובר בערכה מסיליקון המשלבת אלכו-ג'ל לשמירה על היגיינת הידיים ושקיות לאיסוף החיתולים המשומשים של התינוק.

הערכה מהווה פתרון זמין ונוח ביותר לשמירה על ההיגיינה בכל יציאה מחוץ לבית ביחד.

וגם כבוד גדול: אלכו-ג'ל בייבי TO-GO זכרה בפרס העיצוב של ארגון האריזה העולמי, ( World Packaging Organization WPO), בתחרות שהתקיימה בין יצרנים מכל רחבי העולם. השופטים בחנו 321 מוצרים מ-36 ממדינות שונות ברחבי העולם אשר הגישו מועמדות לתחרות האריזה העולמית, WorldStar Awards 2020. בין המוצרים בתחרות היו מוצרים מתחום האלקטרוניקה, משקאות, אוכל, בריאות וטיפול אישי, משק בית, יוקרה, עיצוב, רפואה, תרופות ועוד.

על אלכו-ג'ל בייבי TO-GO, אשר זכה בפרס בקטגוריית בריאות וטיפול אישי, כתבו השופטים: "האריזה הכפולה הייחודית מעניקה פתרון להיגיינת הידיים לפני ואחרי החלפת החיתול לתינוק, ופתרון לחיתולים המשומשים. המארז משלב אלכו-ג'ל לשמירה על היגיינת הידיים ושקיות מתכלות לאיסוף החיתולים המשומשים. את המארז ניתן לתלות בקלות על כל תיק או עגלה באמצעות רצועה גמישה ומתכווננת. המוצר מגיע באריזה קטנה וקומפקטית עם עיצוב חדשני ועדכני".

אלכו-ג'ל בייבי TO-GO מגיע בארבעה עיצובים מדליקים וניתן לתלייה בקלות על התיק או על העגלה.

הערכה כוללת 15 שקיות מתכלות ובקבוקון אלכו-ג'ל (30 מ"ל) בניחוח תפוח המכיל 70% אלכוהול לניקוי יסודי של הידיים.

מועשר בפרו-ויטמין B5, גליצרין, אלוורה וקמומיל לשמירה על לחות העור. כמו כן, המוצר עבר את מבחן סנסטיב המעיד על התאמה לבעלי עור רגיש. השקיות בערכה מתכלות, לשמירה גם על ההיגיינה וגם על הסביבה, ומיועדות לאיסוף חיתולים משומשים לפני זריקתם לפח על מנת להימנע מריחות ומפיזור חיידקים, תוך שמירה על תנאי תברואה נאותים.

איזה רעיון גאוני. איך לא חשבו על זה קודם!

אלכו-ג'ל של ד"ר פישר קוטל 99.99% מהחיידקים, מסייע במניעת מחלות זיהומיות בקרב תינוקות וילדים ולכן משתמשים בו גם בבתי חולים, בתי יולדות וגני ילדים. אלכו-ג'ל מהווה פתרון לניקוי מהיר ויעיל במיוחד ללא צורך במים וסבון, לשמירה על היגיינת הידיים בכל זמן ובכל מצב.

שימוש באלכו-ג'ל מומלץ לפני כל מגע עם התינוק: לפני ואחרי החלפת חיתול לתינוק, לפני הכנת מזון לתינוק והזנתו וכן כאשר מים וסבון אינם בנמצא. כמו כן מומלץ לנקות את משטח ההחתלה, כיסא האוכל ועגלת התינוקות עם מגבוני אלכו-ג'ל לניקוי משטחים.

מחיר מומלץ לצרכן: 29.90 ₪, ניתן להשיג ברשת סופר- פארם.

למילוי חוזר של הבקבוקון ניתן להשתמש בקלות בבקבוק אלכו-ג'ל 500 מ"ל או בקבוק 100 מ"ל.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.