חדש ברשת JOE – קפסולות קפה בחמישה טעמים ייחודיים המותאמות למכונות נספרסו

רשת ג`ו, המונה  250 סניפים ונקודות מכירה ברחבי הארץ, נכנסת לשוק קפסולות הקפה המתאימות למכונות  נספרסו. הרשת  תמכור את קפסולות ג`ו בכל סניפי הרשת ובסניפי חנויות הנוחות "מנטה" והן צפויות להימכר במחיר של 2 ₪ בלבד.

מגוון התערובות כולל את התערובת המיתולוגית – תערובת ג`ו האהובה, המוגשת בכלל הרשת וכן תערובות גורמה נוספות וייחודיות המעניקות חוויה, טעם ואיכות של בית קפה גם בבית.

במסגרת המהלך בו הושקעו כ- 5 מיליון שקלים, הושקע זמן רב בפיתוח ותכנון קו ייצור חדשני ובלעדי מאיטליה, שהותאם במיוחד עבור ג`ו ומאפשר שליטה מלאה על כלל תהליך הייצור. הקו כולל רכישת מכונות ייחודיות, פיתוח חומרי גלם והכשרת כוח אדם. הפעילות המקיפה של ג`ו בכל השלבים: ייבוא פולי קפה מובחרים, קלייה במפעל המתקדם טכנולוגית, טחינת הפולים ואריזתם, מאפשרת בקרת איכות וטעמים עד לשלב הסופי בכוס הקפה.

לרגל ההשקה הכריזו ברשת ג`ו על מבצע היכרות: בקניית שלושה מארזי קפסולות קפה ג`ו מקבלים מארז נוסף במתנה במחיר מיוחד כולל של 60 ₪ עבור 40 קפסולות.

קפסולות הקפה החדשניות של ג`ו לוקחות את האספרסו המוכר לגבהים חדשים של טעם, גוף וארומה.

הודות לטכנולוגיה החדשה והייחודית, ששה זרמי ג`טים יוצרים תנועת חליטה סיבובית, המייצרת קרמה עשירה במיוחד ומאפשרים להגיש את מיצוי הקפה המושלם לתערובת הגורמה של ג`ו ולחוויית קפה עשירה שאינה נגמרת. הקפסולות מוצעות במגוון טעמים נבחרים מהמומחים של ג`ו ומתאימות לכל מכונות הקפה של נספרסו.

חמשת הטעמים שמציעה הרשת הם : תערובת ג`ו, טריאסטה, לוקה, קיארי ונטול קפאין.

  • תערובת ג`ו–תערובת הבית המוכרת והאהובה מכילה 100% פולי קפה מובחרים מסוג "ערביקה".  התערובת האולטימטיבית לקפוצ`ינו ולאוהבי אספרסו חזק ועוצמתי. 
  • טריאסטה-תערובת חזקה אך מעודנת עם נגיעות טעם של אגוזי לוז. תערובת אספרסו מושלמת המורכבת מ- 100% ערביקה.
  • לוקה– תערובת חזקה ומתוקה המורכבת מפולי קפה ממרכז ודרום אמריקה עם פולים מטנזניה, היוצרים זרימה ארוכה וחלקה וכן גוף מלא של דבש אגוזי וסיומת מעט חמצמצה. 100% ערביקה.
  • קיארי– תערובת מעודנת עם נגיעה של פולי רובוסטה עשירה בטעמי קקאו ופירות מסוכרים.
  • נטול קפאין– תערובת המקבילה לתערובת ג`ו אך נטולת קפאין- 100% ערביקה.                                                         

מעשית:

הקפסולות מגיעות ארוזות בסגירה כפולה הרמטית, מה ששומר על הטריות שלהן. עם פתיחתה של אריזה מתפזר ניחוח עז, כמו בבית קפה, בחלל החדר.

הקפה בעל ארומה עשירה וטעם בדיוק כמו בבית קפה. רק חבל שהקפסולות עשויות מפלסטיק..

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.