סיורים מודרכים בחינם בטבע הישראלי – גלו איפה

בשישבת הקרובים 1-2.12.23 יתקיימו טיולים ללא תשלום של החברה להגנת הטבע באתריםהבאים: בפארק הצפרות אילת, בשטחים הפתוחים של מודיעין, בשפלת יהודה, באלוני יצחק, בעין כרם ובמכתש רמון.

כל הפעילויות והטיולים נערכים באזורים ירוקים, על פי מפת ההתגוננות של פיקוד העורף וכולם ללא תשלום.

כל שעליכם לעשות הוא להירשם ולהגיע.

סיורי יום שישי

הגבעות הדרומיות של מודיעין: בסיור תלכו בשביל מעגלי מסומן שנמצאות בו נקודות תצפית על עמק איילון, השפלה והרי ירושלים. בסיור יתכן ואפילו תזכו לפגוש בצבאים המשוטטים במרחב, תכירו את החשיבות האקולוגית של המרחב ותהנו את העיניים בפריחת הסתיו המשגעת.

תל עזקה: נצא לטייל במקום בו הומלך (בסוד) מלך חדש שלחם באחד האויבים הגדולים של ישראל.
כבר נשמע לכם מוכר? הצטרפו אלינו לנשום קצת אוויר ביער יפהפה עם צמחיית חורש טבעי וליהנות מתצפיות נוף משגעות.

להרשמה ומידע המלא על כל הפעילויות והטיולים לחצו כאן

סיורי יום שבת

מכתש רמון: מה הקשר בין אבני חול צבעוני, סלע צור וגיר? מוזמנים להצטרף לטיול בלב מכתש רמון באחד מהמסלולים היפים והמרתקים – גבעת חרוט שנראת כמו הר געשי בלב המכתש ולמרגלותיה אבני חול צבעוניים מנחל הארדון. בטיול תקבלו טעימה קטנה של טיפוס קצר ותלול המתאים לכל בני המשפחה.

סובב עין כרם (לחברים בלבד): בטיול נלך בשביל המקיף את עין כרם מכל עבר ותספק לנו אוצרות רבים – משרידי חקלאות קדומה ועד תצפיות מפעימות. את הטיול נתחיל בלב עין כרם, במקום שמושך אליו מבקרים רבים, ושמו מעיין מרים. לאחריו נעלה בשביל העולה ממהעיין דרך סימאטות הכפר לעבר שביל המטפס דרך טרסות חקלאיות עתיקות, ובסופו נגיע לשביל עם תצפית לעבר הנוף ציורי על אגן עין כרם ואגן נחל שורק עם הנוף לעבר הרי ירושלים העוטפים את עין כרם. נמשיך את הטיול עם שביל ישראל שמתחיל לרדת – לעתים בתלילות מעט הרפתקנית (לטובת הילדים שבחבורה) בחזרה אל הכפר עין כרם והמעיין. לאורך כל המסלול נתקל במלא סתווניות פורחות ומבשרי סתיו נוספים.

להרשמה ומידע המלא על כל הפעילויות והטיולים לחצו כאן

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.